ACAPELLA

Ellen Reijndorp en Martin Prins

Bavaria 46

ADIEJEWAH

Maril en Harry Boetsen

Ovni 435

AEOLUS

Ingrid en Roger Jacobs

Hallberg Rassy 42E

ALEA

Johan van der Veen

Alitan 44

ALK

Hans van Rijn

40 voet spitsgatter

ALONDRA

Edith en René

Philip Rhodes

ANTARES

Hedda Visse, Walewijn de Vaal

Trintella 38

AURORA

fam. Tuinman

Wauquiez 40PS

AURORA

Marleen, Frans en zoon Lennard

Grand Soleil 45

BAGHEERA

Erik de Jong

One Off 52

BAROS

Linda en Hans van der Kooy

Feeling 39

BEAU

Anneke en Cees Stadt

Trintella 49

BEGERTO

Marc Vermoens

Jeanneau SO 42DS

BELLA CIAO

Frits du Bois en Reinhilde van der Kroef

14 m Catamaran

BELOEGA

Manuella en Theo van Rijn

Jeanneau SO 40

BETTY BOOP

Marioanne Bots en Ad Emerik

Hans Christian

BLABBER

Ingrid Dijkstra en Ben Evers

Contest 38S

BLAUWVOET

Maryl en Marco Westland

Bavaria 42 cruiser

BLUES

Bertie en Mart

Breehorn 37

BOLLE

 Melinda en Mark

Geklonken sloep

BOXING KANGAROO

Lynn en Bregt

Van de Stadt 34

CARDO

Luc Overtoon en Carlien de Roy van Zui

Beneteau 41

CHARLIE

Gerard Westmeijer en Gerda Hendriks

First 47.7

CHARLIE II

Annemieke en Rob Bull

Dufour 485

DALWHINNIE

Lucia Messchendorp enFrans Thiecke

Danish Rose 42

DE LIEFDE

Monique en Peter plus kinderen

Island Packet 485

DE VERLEIDING

Joce en Ron Lub

Breehorn 37

DE WARE JACOB

Renee en Jaap avn den Broek

Koopmans 53

DEESSE

Monique en Pieter Lambregts

Forgus 37

DEINEMEID

Sanne Bast

Philip 43

DONNA

Kris Toelemans


DRIFTER

Coby en Arnold Leleijveld

ferrocement kotter

ENJOYSTER

Myrian Koop en Peter Huurman

Oyster 53HP

FAIRY QUEEN

Nicol en Ronald

Bowman 45 DS

FOXY LADY

Gaby

Carena 36 ketch

FULL CIRCLE

Monique Knijnenburg en Paul vd Linden

Hallberg Rassy 49

GABBER

Ernie en Erik

Breewijd 31

GANESHA

Daisy en Paul

Bavaria 37

GIEBATEAU

Caroline en Paul Gieb

Beneteau First 40.7

GIGGLES

Anya en Ben

Hallberg Rassy

GUIA IV

Familie Hoekzeman

Bob Miller design

HAFSKIP

Petra Klein en Bram van Gens

Jan Haring 9.60

HAPPY BIRD

Yvonne en Roderick van den Meulen

Jeanneau SO 40DS

HARMATTAN

Paula en Gijs

Contest 40

HEAVY METAL

Koen en Yvonne

Van de Stadt Zeehond

HELENA

Ria en Peter Koetsier

Koopmans 47

HOPE

Joshua en Katia van Eijndhoven

Rival 34

IMPACT

Gerdie en Quido Hereman

Beneteau 50

JAKKER

Jaklien en Tony Erens

Jeanneau SO 42.2

JOHO

Jolanda Geerdink en John Hoedemakers

Gulfstar 41

JONAS

Hanny Vlaskamp en Jacob Bredeveld

Frans Maas 43

K'DANS

Karina en Gerad Jelierse

Koopmans 44

KAIROS

Menno van Loon

Sweden Yacht 34

KIND OF BLUE

Anita Idkens en Dick van der Waaij

Starlight 39

KIND OF BLUE

Lorie en Fred van der Have

vd Stadt Madeira

KULKURI

Liesbeth van Dinther en Hans Vos

Jeanneau 40

LA LUNA

Denisse en Etienne Verschoor

First 345

LADY of the LOWLANDS

Rietje en Henk Zandzee

eigen ontwerp

LAMAWAJE

Michelle en Sander plus kinderen

Sweden 42

LE CLAPOTIS

Marijke en Cees Koevoets

Bavaria 38

LENA

Herema vd Sande en Paul Bosch

Carena 36

LET'S GO

Eddy Loonstijn en Rixta Vriend

Vergeus 41 cat

LINEA

Pim Blokland

Bavaria 430 Lagoon

LION KING

Ans en Harry

Hanse 53.1

LLANO

Sophia en Gerrit Casant

Island Packet

LONG JOHN SILVER

Manon en Stef

Ovni 43

LUCKY BITCH

Sigrid Greven

vd Stadt 34

LUNA AZUL

Marion en Bert

Frangini 47

LUNDE

Anneke en Ton Verbraak

Contest 37

LYRA

Cees Jongens

Contest

MATSYA

Rolf en Toos van der Meer

Koopmans 60 one off

MORNING GLORY

Jet Key

Beneteau First 375

NARID

Anneke en Dick Chiadadia

Sunfast 39

NEHALINNIA

Kaat en Eric

Fellowship 27

NELLY ROSE

Hanneke en Pim Tiddens

X 412

NIGHTFLY

Maria Koenders en Warren Etzinga

vd Stadt 34

PANACHE

Annet van der Worp en Jacques Hetebrij

Gulfstar 50

PANORAMIX

Pim en Paula Snoeks

Sun Odyssey 37

PAS DE DEUX

Michel Poulie

Bianca 111

PELAGIE

Hanneke en Nils

Lagoon 380

PIM

Jose en Hans

Amel 53

PINTA

Marianne en Maarten

vd Stadt 40

PIRLOUIT

Sanne en Dries

Finot 45

QUEEN B

Karen en Bertus

Island Packet

RAFIKI

Marlene en Loud van Kessel

Najad kits

RED MAX

Bastiaan van Rijswijk

Simonis Voogd 63

REGINA

Ineke en Johan Siemensma

Malo 36

SAFARI

Paula en Wouter

Funcat 44

SAILAWAY

Dominique en Joris plus kinderen

Contest 41

SANTANA

Trees en Jan van Weeghel

Koopmans 54

SARAH W VORWERK

Henk Boersma

Scorpion IV

SCEHAWK OF TAMAR

Evelien en Thomas Rodemeier

Sigma 41

SEACREST

Sylvia Steinert en Peter Brouwer

Bill Dixon 47

SEPTEMBER BLUE

Diana en Elmar plus kinderen

Warrior 40

SHIVA

Inge en Herman

Xc45

SKADI

Peter Tilburgs

Beneteau Oceanis 40

SKADI

Annelies en Peter Tilburg

Beneteau

SPEKKOPER

Jeroen Horst en Simon Warta

Jeanneau

SPIRIT

fam Kraan

diverse boten

STAMPER

Rob van Olmen

Najad 370

SUMMERWIND

Casper en Floor

Cumulant 40

SUNSHINE

Rita Mathijs en Fons Verpoorten

Jeanneau Sunshine 38

SYRINX

Astrid  Nooij en Michel Tonino

Winner 1120

TARA

Jacomine Goudzwaard en Roel v Schaik

Koopmans 41

TIGNANELLO

Remco en Willem

X-442

TIJD

Anouk en Michiel de Wijs met zonen Tim en Jelle

Victoire 1122

TINKERBEL

Jan, Ankie, Luna en Nika

Jeanneau

TWENTSE MEID

Ton,Petra,Marijn,Senne & Marjolein Benning

Beneteau Idylle 51

UMNYAMA

Dick van Geldere en Monique Nagelkerke

Catana 42

UNWIND

Margreet en Niels Hendriks

Simonis Voogd 50

VAGUEBOND

An en Ivan

Centurion 41S

VICTORY

Monique Vonk en Jan Bart Kolkman

One-off 47 voet

WHITE MUSTANG

Kees Tabak en Majida Zidane

Jeanneau Sunrise

WHITE PEARL

Karin de Lange en Jeroen Brokke

Dufour 38 Classic

WILDEMAN

Jose en Coen Essenburg

Hallberg Rassy 36

WIN2WIN

Lilian en Eltjo

Winner 1120

WIND & WATER

Hernien en Jelle van Dam

Linnjet 40

WIND OVER

Marielle en Menno

Diverse boten

WIRI

Wietze en Ria Roo

Caribbean 40

WITTE RAAF

Petra en Jan Willem Versol

ALC 40

WITTE RAAF

Joanneke Backer en Jan Buurma

Coral 46

XIRENE

David de Graaf

X-482

ZEEZWALUW

Ineke en Riens Elswijk

ALC 47

 ZENZATION

Cindy en Geert

Jeanneau SO 45.2

ZEPHYR

Jacqueline en Wim van Denderen

Koopmans 41

ZWERVER

Ellen Quinten en Harry Jansen

Koopmans 39